Zpět na web

V případě zájmu o některou z nabízených pracovních pozic zasílejte Vaše CV na e-mailovou adresu:

prace@hotelperk.cz

Volná pracovní místa

Pozice PERK kuchyň

Momentálně hledáme šikovné lidi, kteří se nebojí práce. Hledáme parťáky, kteří s námi otevřou tu nejlepší místo s jídlem a pitím široko daleko.

Grilař/ka

Kuchyň
+ Více

Budeš mít na starost žhavé srdce naší kuchyně, a tím bude světově známý gril JOSPER, který funguje pouze na dřevěné uhlí. Dále se budeš starat o každé maso nebo rybu, kterou budeme podávat v naší restauraci. Omáčky k nim budou samozřejmost. A ani zelenina nebo ovoce nezůstane v pozadí. Jen se nesmíš bát ušpinit ruce občas od uhlí a strpět trošku žáru.

Přílohář/ka

Kuchyň
+ Více

Pozice pro kuchaře, kteří rádi pracují se zeleninou. U nás nebudou přílohy znamenat hranolky nebo krokety, neboj. Nejčastěji se budeš starat o přílohy, které půjdou na gril JOSPER nebo si odvaříš polévky a další komponenty k našim jídlům.

Snídaňář a obědový/á kuchař/ka

Kuchyň
+ Více

Nejlepší místo pro ty, kteří si rádi přivstanou a jdou zase dřív domů. Chceme mít super snídaně pro naše hosty z hotelu. Zároveň taky chceme nabídnout hostům I dostupnější obědy, proto se tato pozice bude vykonávat ve dvou kuchařích, kteří by si měli navzájem pomáhat při výdeji i přípravě jak snídaní, tak i obědů.

Cukrář/ka

Kuchyň
+ Více

Sladké dobroty do naší vitríny budou tvoje vizitka a dominanta odpoledních kávových návštěv. Stejně tak i sladké nebo slané pečivo například na snídaně.

Pomocná síla do kuchyně

Kuchyň
+ Více

Velmi důležitá pro chod celé restaurace je i spolehlivá podpora v zákulisí. Postaráš se o nádobí a drobné pomocné práce při přípravě surovin.

Barista

Bar
+ Více

Miluješ vůni kávy a práci za barem? Chceš pracovat s moderními technologiemi v novém krásném prostředí? Naučíme tě malovat obrázky do cappucinna a vydávat desítky kouzelných nápojů a dezertů.

Barman

Bar
+ Více

Zajímá tě mixologie, kvalitní destiláty, dobré víno a pivo z řemeslných pivovarů? Pojď s námi ukázat lidem, že kvalitní pití je o zážitku a ne o kvantitě. Pokud tě láká práce za barem a chceš být jeho tváří, tohle je práce pro Tebe.

Běžec na dlouhé i krátké tratě

Bar
+ Více

Miluješ být v centru dění a máš rád pohyb? Rád mluvíš s lidmi? Jsi komunikativní? Rušná místa jsou tvoje přirozená prostředí? Pojď s námi obsluhovat hosty krásného hotelu a skvělé restaurace.